Zadzwoń Wiadomość
Obuwie

Obuwie baletowe

Szukasz butów na balet? Dobrze dobrane obuwie baletowe to podstawa! Komfort Twoich stóp podczas wykonywania kroków tanecznych jest konieczny, by trening był udany, dlatego niezależnie od wieku i doświadczenia baletnicy warto wybrać produkty wysokiej jakości.

 • BEZPALCÓWKI

  Praktyczne bezpalcówki wykonane z elastycznego materiału - idealnie dopasowują się do każdego rodzaju stopy. Bezpalcówki idealnie nadają się do styli tanecznych takich jak: taniec współczesny, modern jazz.

  39,84 zł
 • BALETKI

  Płócienne baletki na balet, taniec, gimnastykę dla dzieci w beżowym kolorze. Poprzez zastosowanie wysokiej jakości materiałów i dzielonej podeszwy dają pełen komfort w trakcie ćwiczeń fizycznych.

  23,58 zł
 • BALETKI

  Młodzieżowe, płócienne baletki na taniec, balet jak i gimnastykę w kolorze beżowym. Profesjonalny krój i wysoka jakość materiału pozwala cieszyć się pełnym komfortem w trakcie zajęć fizycznych.

  31,71 zł
 • BALETKI

  Profesjonalne, damskie baletki do tańca z dwudzielną podeszwą beżowe. Wykonane z dobrej jakości płóciennego materiału, który zapewnia doskonałą przepuszczalność powietrza.

  39,84 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 przedmiotów

Buty baletowe i taneczne

Wśród propozycji producenta Arabesque znajdziesz nie tylko odzież i akcesoria baletowe, ale i baletki do tańca - m.in. napalcówki, silikonowe nakładki do point, a także miękkie baletki dla dzieci i dorosłych, których konstrukcja zapewnia komfort, bezpieczeństwo i idealne dopasowanie do stopy baletnicy. Zadbaj o swoje stopy podczas treningu, postaw na wygodne i sprawdzone buty baletowe do tańca od Arabesque! Oferowane przez nas obuwie do tańca sprawdzi się nie tylko podczas zajęć z baletu - możesz założyć je także na rytmikę czy ćwiczenia gimnastyczne.